Pôžička pre nezamestnaných

Nezamestnaní ľudia si väčšinou potrebujú požičať na bežné výdavky, no v banke nepochodia, práve pre nich je riešením návšteva nebankových spoločnostíBlíži sa koniec mesiaca a vy ste zistili, že ste už minuli všetky vaše úspory, vrátane štátnych a iných príspevkov? Ak potrebujete peniaze a ste bez príjmu, pôžička pre nezamestnaných by mohla byť tým správnym riešením pre vás. Už sa netrápte každý mesiac nad tým, že ste si ešte stále nenašli prácu, hoci neustále posielate žiadosti aj tam, kde to od vás nechcú. Požičia vám aj bez trvalého zamestnania. Jediným predpokladom na získanie tejto pôžičky je, aby ste si boli istý, že ju budete vedieť splatiť.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných len pre ľudí bez práce?

Nie. Základnou charakteristikou je, že je určená tým, ktorí nemajú pravidelnú mesačnú mzdu, ale sú poberatelia iných dávok. To znamená, že rýchla pôžička pre nezamestnaných je určená napríklad dôchodcom, ktorí poberajú dôchodcovské dávky, ženám na MD s materským príspevkom, študentom s brigádnickým platom, ale aj zamestnaným s nízkym príjmom pred výplatou.

Aby sme vás presvedčili, že táto možnosť úveru je bezpečná a nemusíte sa báť, že vás napríklad pripraví o strechu nad hlavou, aj keď žiadate menšiu sumu, ponúkame vám nasledujúce argumenty:

  1. bez ručenia: presne tento typ vyhľadáva tá kategória žiadateľov, ktorí jediné, čo majú, je domov a nechceli by o neho prísť. Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia vás o domov nepripraví. Týmto sa venoval aj nemecký Bild.
  2. bez dokladovania príjmu: to, že nemusíte dokladovať príjem, je dôkaz toho, že je dostupná naozaj každému, kto nemá ani priemerný pravidelný príjem.
  3. bez registra: sú vyhľadávané tými, ktorí už niekedy mali pôžičku, ale dostali sa do problémov. To znamená, že mali problémy so splácaním, čo zapríčinilo, že pri ďalšej žiadosti im už nikto z bankových spoločnosti nepožičia. Ak ste sa do takejto situácie dostali, pôžičky pre nezamestnaných bez registra je to, čo vám nahrá do karát.

Potrebujete peniaze ihneď na účte? Ideálnou voľbou pre nezamestnaných je požiadať o pôžičku onlinePeniaze ihneď?

Potrebujete peniaze ihneď? V tom prípade je tu pre vás pôžička pre nezamestnaných ihneď! Nenechávajú na seba čakať. Podľa toho, akým spôsobom o ne požiadate, vám môžu byť peniaze doručené rozdielne, najrýchlejšie však do 10 minút.

Ak vás zaujala online pôžička pre nezamestnaných ihneď, do niekoľkých minút máte online žiadosť vypísanú. Jedným klikom ju odošlete sprostredkovateľovi, ktorého ponuka vás oslovila. O pár minút vás bude kontaktovať niekto z pracovníkov, aby sa vás opýtal, či vaša žiadosť platí. Ak poviete áno a vyhoveli ste podmienkam, peniaze vám budú na účet odoslané čo najskôr. Vyznačuje tým, že financie môžete mať prostredníctvom online žiadosti na vašom účte už do 10 minút!

Ďalšou možnosťou je šek. V tom prípade poviete agentovi spoločnosti, s ktorým telefonujete, že uprednostňujete tento spôsob. Treba však počítať s tým, že je to zdĺhavejší spôsob prijímania peňazí. Jeho doručenie k vám môže trvať až 4 dni.

Ak vás oslovujú telefonické pôžičky pre nezamestnaných, nepotrebujete pripojenie na internet. Bude potrebné, aby ste si zistili telefonický kontakt na sprostredkovateľov a potom ich priamo kontaktovali. Telefonické žiadosti majú tú výhodu, že už nemusíte čakať na ďalší telefonát. Všetko si vybavíte priamo cez pracovníka a ešte k tomu sa môžete opýtať aj na veci, ktoré vás ohľadom úveru zaujímajú. Pracovník sa vás opýta, či chcete peniaze na účet alebo šekom. Po vyslovenom verdikte vám peniaze budú doručené vami zvoleným spôsobom.

Ak nemáte prístup k internetu, tak pre získanie pôžičky v nezamestnanosti bude stačiť aj mobilný telefónTretím variantom požiadania je sms pôžička pre nezamestnaných. Ak vám nevyhovuje ani online žiadosť, ani telefonická žiadosť, tak sms spôsob je posledným variantom. Stačí vám mobilný telefón a vedieť písať sms správy. Zistíte si jednotlivých poskytovateľov, ich podmienky, tvar sms žiadosti a číslo, na ktoré treba žiadosť odoslať. Ďalšie kroky sú podobné ako v prípade online pôžičky. Kontaktuje vás pracovník spoločnosti a dohodnete sa na detailoch, poprípade na tom, akou formou vám majú byť peniaze doručené. Sms pôžička patrí k najzdĺhavejším spôsobom žiadosti, a to z rôznych dôvodov : jednotlivé „naťukávanie“ písmenok; žiadosť je dlhšia, niekedy presahuje 2 sms; vyhodnocovanie žiadosti trvá dlhšie, ako aj doručenie peňazí. Je potrebné počítať s 72 hodinami.

O koľko môžem požiadať?

Jedna zo základných informácií v tomto kontexte je koľko eur mi dokáže daný úver sprostredkovať. Majú hranicu danú na 350 eur. Žiadať môžete už od 20 eur. Splatnosť sa pohybuje od 5 do 30 dní, pričom si môžete zvoliť sami, akú dlhú dobu chcete splácať. Je potrebné počítať s tým, že čím menšiu sumu chcete splácať čo najdlhšie, zaplatíte vyšší úrok. ALE!!! ak ste „prvožiadatelia“, niektoré nebankové spoločnosti vám dokážu zredukovať úrok na nulu. Ak sa vám nulový úrok zapáčil, snáď sa vám zapáči aj suma 150 eur. Do tejto sumy si teda môžete zobrať bezúročnú rýchlu pôžičku pre nezamestnaných.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.