PZP kalkulačka a výpočet ceny online v každej poisťovni

Chcete poznať nejaké tipy pre výpočet ceny PZP? Minimálne jeden by sme pre vás mali. A tým je PZP kalkulačka online. Je totiž najužitočnejší a najrýchlejší spôsob pre výpočet poistky na auto, motocykel, prívesný vozík, dodávku či iný dopravný prostriedok. Namiesto toho, aby ste chodili po niekoľkých pobočkách, si zvoľte iný, rýchlejší a efektívnejší spôsob. Môžete ju použiť aj nezáväzne, zo zvedavosti, aby ste vedeli, aké ponuky sú vám k dispozícii. Ako teda funguje takáto PZP kalkulačka na zistenie výšky poistného? A oplatí sa najviac tá, ktorú poskytuje Insuro?

Prečo práve PZP kalkulačka online?

Ak sa Vám stane dopravná nehoda, tak Vás zachráni PZP uzatvorené cez kalkulačku

Dôvodov na využitie tohto internetového nástroja je hneď niekoľko. Ak vás už nebaví strácať veľa vášho voľného času kvôli tomu, že hľadáte najlacnejšie poistenie na auto, využite teda kalkulačku PZP na výpočet ceny. Ak vás už nebaví preplácať desiatky, prípadne stovky eur za rovnaký typ poistenia, takisto využite tento nástroj. Ako vám môžeme tieto výhody garantovať? Veľmi jednoducho. Urobíme tak prostredníctvom stránky, ktorá je objektívna a zobrazí vám výpočet ceny na auto, motocykel, prívesný vozík alebo dodávku z viacerých poisťovní. Táto stránka sa nazýva podľa hlavného produktu, práve tu nájdete PZP kalkulačku.

Ako je možné, že vám ušetrí váš čas? Ušetrí váš čas už od samotného začiatku. Od prípravnej fázy až po tú finálnu výberovú fázu. To znamená, že čas ušetríte tým, že nemusíte chodiť do žiadnej pobočky spoločnosti a tráviť tam celkovo aj niekoľko hodín. Môžete vylúčiť aj porovnávaciu fázu. Pod ňu zaraďujeme zisťovanie a zhromažďovanie jednotlivých výsledkov. Ďalej si ich musíte aj porovnať. Aj túto fázu môžete vylúčiť.

Ďalším faktom, ktorý hrá do úspory vášho času je vaše rozhodnutie, ktoré vás donúti ísť opäť do pobočky, ktorá váš výberový proces vyhrala. Ušetrí vás od všetkých týchto fáz, ktoré vám môžu zabrať aj niekoľko dní voľného času. Absolvujete s ňou všetky vyššie zmienené fázy do 10 minút! Ak si porovnáte výpočet a porovnanie rôznych poistiek do niekoľkých dní alebo do niekoľkých minút cez kalkulačku PZP, čo by ste si vybrali?

PZP kalkulačka a jej výhody

Ako je možné, že ušetrí aj vaše peniaze? Do útrat na povinné zmluvné poistenie treba zarátať aj to, že do pobočky sa musíte nejako dostať. Za predpokladu, že nebývate v mieste, kde sa jednotlivé pobočky poisťovní nachádzajú, je potrebné sa do nich resp. do daného miesta nejako dopraviť. Či to bude viac alebo menej, závisí to od toho, či si zvolíte verejný dopravný prostriedok alebo osobný automobil. Už len doprava zvýši vaše výdavky na samotný výpočet a na zisťovanie najlacnejšej ponuky o niekoľko eur. Ďalšie peniaze, ktoré vám môže PZP kalkulačka ušetriť, je priamo na cene poistenia. Zobrazí totiž ponuky na vaše vozidlo od všetkých poskytovateľov poistenia, s ktorými spolupracuje. Zistíte, že ten istý typ zákonného poistenia sa môže líšiť až v stovkách eur.

Dá sa teda povedať, že PZP kalkulačku je zároveň najlacnejšie riešenie. A keďže všetko prebieha online, tak je to cele veľmi jednoduché. Nestrácajte peniaze a vyskúšajte ju aj vy.

Po výpočte môžete ihneď uzatvoriť novú zmluvuCeny PZP kalkulačkou s priamym požiadaním

Stránka, o ktorej sme sa zmienili vyššie, obsahuje formulár, ktorý je potrebné vypísať, aby vám systém mohol vygenerovať jednotlivé ceny. Nutné je poznať detaily vozidla, ktoré chcete poistiť, prípadne si prichystajte technický preukaz. PZP kalkulačka vyžaduje údaje ako:

  • výkon a objem motora,
  • najväčšia prípustná hmotnosť a prevádzková hmotnosť,
  • rok výroby,
  • typ paliva, na ktoré vozidlo jazdí,
  • približný počet kilometrov najazdených za rok,
  • značka a model vozidla…

Zadať treba v PZP kalkulačke aj okres, kde sa vozidlo nachádza, ako aj účel jeho využitia. Okrem informácií o vozidle treba zadať aj informácie o majiteľovi vozidla. Ide o informácie ohľadom vodičského preukazu, ako sú sériové číslo a dátum vzniku. Dôležité je vypísať aj dátum narodenia majiteľa vozidla, ale aj to, či už niekedy spôsobil nejakú dopravnú nehodu alebo nie, a ako dlho je (ak je) odvtedy bez nehody atď. Ceny môžu byť ovplyvnené aj takými faktami ako sú napr.: či má majiteľ dieťa do 15 rokov, či máte účet v OTP banke, či platíte iný typ poistenia atď.

Posledné úkony pred uzatvorením zmluvy

Po vypísaní a odoslaní všetkých týchto informácií jediným klikom, môžete očakávať výpočet ceny cez PZP kalkulačku. Systematicky budete mať zoradené jednotlivé ponuky na poistenie vášho auta. Je to úplne nezáväzné. Záväzok sa začína vo chvíli, ak ste si nejakú ponuku vybrali, klikli na ňu a vypísali ďalšie údaje, aby vás poisťovňa mohla kontaktovať. V tom prípade vám bude na mail odoslaný návrh zmluvy, podmienky zmluvy, údaje na zaplatenie poistného a dočasná biela karta, ktorú si musíte vytlačiť a mať pri sebe vždy, keď používate vozidlo pre prípad, žeby ste boli kontrolovaní policajnou hliadkou. Po zaplatení poistného vám bude na vašu domácu adresu doručená biela a zelená karta. Obe tieto karty musíte mať pri sebe pri každej kontrole vozidla. Ináč vám hrozia vysoké pokuty.

PZP kalkulačka vám umožní zistiť čo najrýchlejšie ceny a to bez toho, aby ste niekam chodili. Tak prečo to nevyužiť? Ak by ste chceli vedieť niečo viac, možno vám v tom pomôže aj táto reddit stránka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.