Poistenie auta online na uzavripzp.sk

Ak máte drahé fáro, tak si dávajte pozor, poistite saUvažujete, kde by ste mohli uzavrieť povinné zmluvné poistenie na vaše vozidlo? Asi ste prišli na to, že spoločností je viacero, no ktorá je tá, čo by splnila vaše očakávania, prípadne podmienky. Áno, aj vy si už môžete dávať podmienky. Ako sa hovorí, náš zákazník, náš pán a preto je zákonné poistenie auta online na uzavripzp.sk to, čo si vychvaľuje mnoho spokojných zákazníkov a čo určite neoľutuje ani vy. Prečo? Pretože zákonné poistenie auta online na uzavripzp.sk vám neposkytne ponuky len jednej poisťovacej spoločnosti, ale viacerých spoločností. Celá táto stránka funguje na spolupráci s týmito spoločnosťami a na základe vami vypísaného jedného jediného formulára, ktorý vám urobí porovnanie pzp. Samozrejme, na danej stránke nie je prioritné poistenie auta, poistiť si môžete aj iný dopravný prostriedok, ktorý si vyžaduje zákonné poistenie.

Ako sme už načrtli, povinné je nielen poistenie auta, ale poistiť je potrebné aj motorku, prívesný vozík, prípadne iné vozidlo, ktoré je označené evidenčným číslom, prípadne niektoré vozidlá bez evidenčného čísla, ako sú vysokozdvižné vozíky alebo niektoré špeciálne poľnohospodárske stroje.

Rýchle a lacné povinné zmluvné poistenie auta online

Názov tohto odseku nie je tak celkom presný. Nielenže na uzavripzp.sk môžete nájsť lacné poistenie, ale jednoznačne tam nájdete to najlacnejšie poistenie! Nie je to úžasná správa? Podľa nás a aj odoziev na stránku, áno. Stránka uzavripzp.sk vás uchráni od únavného a niekedy aj nepríjemného navštevovania mnohých spoločností. Niekedy sme zo zisťovania unavení natoľko, že už ani nemáme chuť v našom hľadaní najlacnejšieho pzp pokračovať a tak si zvolíme tú ponuku, ktorá vychádza najvýhodnejšie. Čo ak by vám nasledujúca spoločnosť poskytla zákonnú poistku lacnejšiu o niekoľko desiatok, prípadne stoviek eur? Bili by ste sa po hlave, že ste možno tú poslednú, ktorá vám ostávala, nenavštívili. A práve preto je tu pre vás stránka uzavripzp.sk, ktorá vám ukáže výsledky bez toho, aby ste sa niekam chystali, s niekým sa dohadovali, prípadne bez toho, aby ste sa zbytočne znervózňovali a unavovali.

Zákonné poistenie auta online, ale aj motorky, prívesného vozíka či dodávky na uzavripzp.sk, citeľne ušetrí váš čas. Namiesto niekoľko hodinového chodenia po meste a navštevovania jednotlivých pobočiek spoločností, pričom možno nie všetky sa nachádzajú práve vo vašom meste, si zvoľte pohodlnejší spôsob zisťovania najlacnejšieho pzp. Tým spôsobom je porovnanie pzp cez internet resp. online.

Ušetrí vašu peňaženku

Ak ste stále nenašli také poistenie, ktoré by vám vyhovovalo, či ide o to najlacnejšie, prípadne najdrahšie, ktoré ale nemusí znamenať, že má najširšie krytie, opäť vám dávame na známosť stránku uzavripzp.sk, ktorá vám zobrazí výsledky všetkého, čo hľadáte a dokonca aj toho, čo nehľadáte, aby ste si vedeli vytvoriť mienku o vašich kritériách, ako aj o iných ponukách zákonného poistenia. Porovnanie pzp online vám ukáže skutočný výpočet ceny poistenia, bez toho, aby vás niekto ťahal za nos a aby vás presviedčal, že práve to poistenie, ktoré vám ponúka je to najvýhodnejšie a najlacnejšie. Zistíte, že jednotlivé ceny v porovnaní pzp sa môžu líšiť až v stovkách eur, čo môže byť a vo väčšine prípadoch aj je najdôležitejší faktor pri výbere povinného zmluvného poistenia.

Aké údaje sú pre výsledok nevyhnutné?

Ak si chcete urobiť porovnanie cien pzp online na vaše vozidlo, musíte dbať na to, aby ste zadali pravdivé údaje. Ak by ste uzavreli zákonnú poistku na vaše vozidlo s hoci aj inými parametrami, policajná hliadka by vám s tým mohla robiť problémy. Takže, ak jednotlivé údaje o vašom vozidle nenosíte v hlave, nachystajte si od neho technický preukaz. Do formulára o porovnanie pzp online je potrebné zadať značku, model a rok výroby vozidla, výkon a objem motora, najväčšiu prípustnú hmotnosť, prevádzkovú hmotnosť či približný počet kilometrov najazdených po dobu jedného roka. Taktiež treba zadať aj niektoré informácie o majiteľovi vozidla, ktoré chcete poistiť. Ide napríklad o dátum narodenia, dátum získania vodičáku či jeho sériové číslo. Dôležitým údajom pre porovnanie pzp je aj to, či ste už niekedy spôsobili nejakú dopravnú nehodu a ako dlho odvtedy ste už bez nehody. Cenu pzp u niektorých poisťovacích spoločností môžu upraviť aj také fakty, ako sú účet v OTP banke, dieťa do 15 rokov, platenie iného druhu poistenia…

Porovnanie pzp online na uzavripzp.sk vám priamo umožňuje požiadať o také poistenie, ktoré vám vyhovuje. Či si vyberáte zákonné poistenie podľa ceny, spoločnosti alebo iného kritéria, cez uzavripzp.sk si každý príde na svoje. Stačí si na danú ponuku kliknúť a vypísať ešte niekoľko údajov, aby vás pracovníci danej poisťovacej spoločnosti mohli kontaktovať. Následne vám bude mailom odoslaná biela karta, ktorá je však dočasná a platí 30 dní. Rovnako môžete v prílohe očakávať návrh zmluvy a jej podmienky a údaje na zaplatenie poistného. Ako ste si už asi domysleli, biela karta je dočasná preto, aby ste mali dostatok času na zaplatenie. Po zaplatení poistného vám bude na vašu poštovú adresu doručená originál biela a zelená karta. Tieto dve karty sú potrebné pri každej kontrole vozidla. V opačnom prípade vám hrozia vysoké pokuty. Ešte horšie by to však bolo, ak by ste zákonné poistenie nemali vôbec uzatvorené. Takže vám odporúčame pre vaše dobro nič neriskovať a v prípade, že zákonné poistenie nemáte a jazdíte načierno, tak si ho čím skôr poriaďte.

Poistenie auta online na uzavripzp.sk vám zodpovie na všetky vaše otázky, dokonca vám sprostredkuje povinné zmluvné poistenie podľa vašich kritérií a na každý bežný typ dopravného prostriedku. Ak sa však chcete o zákonnom poistení dozvedieť niečo viac, skúste si tu prečítať aj ostatné články. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, veríme, že vašu voľbu poisťovateľa neoľutujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.