Pôžičky online alebo STOP osobným stretnutiam

Ušetrite svoj čas a peniaze a získajte pôžičku onlineDajte zbohom kamenným pobočkám finančných spoločností. Mnohokrát je stresujúci už len fakt, že permanentne myslíte na to, ako sa obliecť alebo ako sa vyjadrovať, aby vás pracovníci banky neodklonili na vedľajšiu koľaj. Nanešťastie veľa Slovákov zažíva takéto stavy a nielen kvôli žiadosti o úver. Niektorí vedia, že by neobstáli ani len s obyčajnou žiadosťou. Koniec stresom, Slováci! Sú tu pôžičky online. Už nie je potrebné, aby ste sa štafírovali, pretože cez internet viete všetko vybaviť aj o polnoci, priamo z vašej postele. Zabezpečia, že každý žiadateľ má na jej získanie vysoké šance. V prípade nebankových online pôžičiek sú tie šance ešte vyššie než pri bankových. Ako je to možné? Vďaka špeciálnym ponukám, ktoré vám banky neposkytnú. Určite viete, že banky overenia bez registra a ani bez dokladovania príjmu peniaze nesprostredkúvajú. Nebankové spoločnosti vám ich poskytnú a ešte k tomu online. Povedzme si o tom bližšie…

Bez registra online

Pôžičky bez registra online sú asi jedinou možnosťou ako sa dostať k peniazom, pokiaľ máte nečistú bankovú minulosť a nechcete svojimi finančnými problémami obťažovať známych. Bankové spoločnosti vždy skúmajú, či ste už niekedy mali požičané peniaze a či ste ich poctivo splácali. Ak ste nesplácali, viac vám žiadosť neschvália, resp. ak schvália, tak len veľmi ťažko. Ale niektorí nebankoví poskytovatelia vám dokonca ponúknu financie bez registra online. To znamená, že nikto nebude kontrolovať, ako to s vami bolo v minulosti.

Bez dokladovania príjmu cez internet

Ďalším bodom, ktorý by mohol zavážiť je dokladovanie príjmu. Pôžička bez dokladovania príjmu online nebola donedávna dostupná v žiadnej bankové spoločnosti. Poskytovali ju hlavne nebankovky. Keďže bola často vyhľadávaná, začali ju akoby zázrakom ponúkať aj bankové inštitúcie avšak háčiky si postavili na iných miestach. Je ako stvorená pre tých žiadateľov, ktorí majú buď nízky príjem alebo sú tesne pred výplatou.

Rýchle

Okrem tej výhody, že o rýchle pôžičky online môžete požiadať z domu, sú úvery cez internet výhodné v ich časovej úspore. Žiadosť online môžete mať vypísanú už do pár minút. Schvaľovací proces trvá rozdielne, podľa toho, o akú sumu prosíte v žiadosti. Najdlhšie je to však niekoľko hodín, pretože ak by to bolo dlhšie, už by sme potom nemohli hovoriť o rýchlych pôžičkách. Po schválení vám peniaze budú na účet odoslané do 72 hodín.

Sú ochotné poskytnúť sumu do 5 000 eur s tým, že si sami určíte koľko chcete splácať. Samozrejme platí, že čím nižšiu sumu si požičiate, tým nižšie časové rozpätie budete mať na jej splatenie. Najviac však ide o dobu 84 mesiacov. Ak by ste však potrebovali nižšiu sumu, ale veľmi rýchlo, potom sú tu pre vás vhodné tie nasledujúce.

Ak potrebujete pôžičku ihneď, tak na internete nájdete veľmi rýchle online pôžičkyIhneď na účet

Takto sa označuje ďalší typ úverov. Ich charakteristickým znakom je, že sa vám snažia vyhovieť čo najskôr a niekedy žiadané peniaze môžete mať na účte už do 10 minút od schválenia. Pôžičky online ihneď na účet vám ponúkajú nižšiu sumu, približne do 350 eur so splatnosťou od 5 do 30 dní.  Ak by ste sa chceli vyhnúť úroku, požičať si môžete do 150 eur. Pri vyšších sumách sa už prirátava úroková sadzba. Podotýkame, že bezúročná akcia neplatí pre všetky nebankové spoločnosti a týka sa len tých žiadateľov, ktorí si požičiavajú prvýkrát. Sú veľmi dobre spracované aj v tomto článku Business Insider.

Klasické

Sú dostupné už aj u bankových subjektov. Tie však vyžadujú hŕbu papierovania a dokladovania, čo vôbec nemusí byť príjemné a aj napriek tomu, že sa sprvoti vyhnete osobnému kontaktu, ten neskôr bude potrebný. Hovoríme o bankových subjektoch, lenže už aj klasická nebanková pôžička online si vyžaduje isté dokladovania. Je logické, že nikto vám nepožičia napr. 100 000 eur bez toho, aby mal istotu o tom, či sumu budete schopný splatiť. V tom prípade bude potrebné minimálne dokladovanie príjmu.

Samozrejme, treba sa zmieniť aj o tom, že bankový úver vám umožňuje požiadať o vyššiu sumu, než je to pri nebankovej spoločnosti. U bánk sú väčšinou s nižším úrokom, než u nebankových, no v súčasnosti je už aj nebanková online pôžička veľkým konkurentom tej bankovej, pretože permanentne znižuje úroky. Rovnako u nebankových subjektov nemusíte platiť poplatky za sprostredkovanie alebo vedenie účtu. Keďže poskytujú väčšiu sumu peňazí, splatnosť bude oveľa dlhšia a môže siahať až do desiatok rokov.

Sú momentálne veľmi populárne, hlavne kvôli tomu, že ľudia si pri hektickom životnom štýle nedokážu nájsť čas na stretnutia v pobočkách. To je zároveň aj pochopiteľné, pretože mnoho z obyčajných ľudí pracuje, ako sa hovorí, od nevidím do nevidím a kamenné pobočky sú v čase konca zmeny už dávno zatvorené. Nikdy vám nepovie, že na vás nemá čas. Žiadosť si vyplníte naozaj hocikedy počas dňa alebo noci a apelovaní poskytovatelia urobia všetko pre to, aby vašej žiadosti vyhoveli. Preto je možné, že vás budú kontaktovať na číslo, ktoré je povinné zadať do žiadosti, aby ste potvrdili, že pôžička online je naozaj to, o čo máte záujem a čo práve potrebujete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.