Kalkulačka povinného zmluvného poistenia

Ak sa Vám stane dopravná nehoda, tak Vás zachráni PZPChcete poznať nejaké tipy pre výpočet pzp? Minimálne jeden by sme pre vás mali. A tým je pzp kalkulačka. Poistná kalkulačka online je totiž najužitočnejší a najrýchlejší spôsob pre výpočet poistky na auto, motocykel, prívesný vozík, dodávku či iný dopravný prostriedok. Namiesto toho, aby ste chodili po niekoľkých pobočkách, si zvoľte iný, rýchlejší a efektívnejší spôsob pre výpočet pzp. Tým je práve poistná kalkulačka cez internet. Výpočet ceny poistenia si môžete urobiť aj nezáväzne, zo zvedavosti, aby ste vedeli, aké ponuky sú vám k dispozícii. Ako to celé funguje?

Prečo práve kalkulačka povinného zmluvného poistenia online?

Dôvodov na využitie tohto internetového nástroja je hneď niekoľko. Ak vás už nebaví strácať veľa vášho voľného času kvôli tomu, že hľadáte výhodnú cenu poistky na auto, využite kalkulačku pzp. Ak vás už nebaví preplácať desiatky, prípadne stovky eur za rovnaký typ poistenia, takisto využite tento nástroj. Ako vám môžeme tieto výhody garantovať? Veľmi jednoducho. Urobíme tak prostredníctvom stránky Uzavripzp, ktorej pzp kalkulačka je objektívna a zobrazí vám výpočet ceny na auto, motocykel, prívesný vozík alebo dodávku z viacerých poisťovacích spoločností.

Ako je možné, že poistná kalkulačka ušetrí váš čas? Výpočet poistky na auto či na iný dopravný prostriedok cez internet ušetrí váš čas už od samotného začiatku. Od prípravnej fázy až po tú finálnu výberovú fázu. To znamená, že čas ušetríte tým, že nemusíte chodiť do žiadnej pobočky spoločnosti a tráviť tam celkovo aj niekoľko hodín. Môžete vylúčiť aj porovnávaciu fázu. Pod ňu zaraďujeme zisťovanie a zhromažďovanie jednotlivých výsledkov. Ďalej si ich musíte aj porovnať. Aj túto fázu môžete vylúčiť. Ďalším faktom, ktorý hrá do úspory vášho času je vaše rozhodnutie, ktoré vás donúti ísť opäť do pobočky, ktorá váš výberový proces vyhrala. Kalkulačka pzp na Uzavripzp vás ušetrí od všetkých týchto fáz, ktoré vám môžu zabrať aj niekoľko dní voľného času. S poistnou kalkulačkou absolvujete všetky vyššie zmienené fázy do 10 minút! Ak si porovnáte výpočet a porovnanie rôznych poistiek do niekoľkých dní alebo do niekoľkých minút, čo by ste si vybrali?

Ako je možné, že poistná kalkulačka ušetrí vaše peniaze? Výpočet poistky na auto či na iný dopravný prostriedok cez internet taktiež ušetrí vaše financie od samého začiatku. Do útrat na povinné zmluvné poistenie treba zarátať aj to, že do pobočky sa musíte nejako dostať. Za predpokladu, že nebývate v mieste, kde sa jednotlivé pobočky poisťovacích spoločností nachádzajú, je potrebné sa do nich resp. do daného miesta nejako dopraviť. Či to bude viac alebo menej, závisí to od toho, či si zvolíte verejný dopravný prostriedok alebo osobný automobil. Už len doprava zvýši vaše výdavky na samotný výpočet a na zisťovanie ceny pzp o niekoľko eur. Ďalšie peniaze, ktoré vám môže kalkulačka pzp ušetriť, je priamo na výpočte ceny. Poistná kalkulačka vám totižto zobrazí výsledky ceny na vaše vozidlo od všetkých poskytovateľov poistenia, s ktorými spolupracuje. Zistíte, že ten istý typ zákonného poistenia sa môže líšiť až v stovkách eur.

Po výpočte môžete ihneď uzatvoriť novú zmluvuVýsledky ceny pzp s priamym požiadaním

Stránka Uzavripzp, o ktorej sme sa zmienili vyššie, obsahuje formulár, ktorý je potrebné vypísať, aby vám systém mohol vygenerovať jednotlivé ceny pzp. Nutné je poznať detaily vozidla, ktoré chcete poistiť, prípadne si prichystajte technický preukaz. Formulár vyžaduje údaje ako výkon a objem motora, najväčšia prípustná hmotnosť a prevádzková hmotnosť, rok výroby, typ paliva, na ktoré vozidlo jazdí, približný počet kilometrov najazdených za rok, značka a model vozidla… Zadať treba aj okres, kde sa vozidlo nachádza, ako aj účel jeho využitia. Okrem informácií o vozidle treba zadať aj informácie o majiteľovi vozidla. Ide o informácie ohľadom vodičského preukazu, ako sú sériové číslo a dátum vzniku. Dôležité je vypísať aj dátum narodenia majiteľa vozidla, ale aj to, či už niekedy spôsobil nejakú dopravnú nehodu alebo nie, a ako dlho je (ak je) odvtedy bez nehody atď. Ceny pzp môžu byť ovplyvnené aj takými faktami ako sú napr.: či má majiteľ dieťa do 15 rokov, či máte účet v OTP banke, či platíte iný typ poistenia atď.

Po vypísaní a odoslaní všetkých týchto informácií jediným klikom, môžete očakávať výpočet ceny pzp. Systematicky budete mať zoradené jednotlivé ponuky na poistenie vášho auta. Výpočet pzp kalkulačky je úplne nezáväzný. Záväzok sa začína vo chvíli, ak ste si nejakú ponuku vybrali, klikli na ňu a vypísali ďalšie údaje, aby vás poisťovacia spoločnosť mohla kontaktovať. V tom prípade vám bude na mail odoslaný návrh zmluvy, podmienky zmluvy, údaje na zaplatenie poistného a dočasná biela karta, ktorú si musíte vytlačiť a mať pri sebe vždy, keď používate vozidlo pre prípad, žeby ste boli kontrolovaní policajnou hliadkou. Po zaplatení poistného vám bude na vašu domácu adresu doručená biela a zelená karta. Obe tieto karty musíte mať pri sebe pri každej kontrole vozidla. Ináč vám hrozia vysoké pokuty.

Poistná kalkulačka vám umožní zistiť čo najrýchlejšie ceny pzp a to bez toho, aby ste niekam chodili. Tak prečo to nevyužiť? Ak by ste o kalkulačke pzp chceli vedieť niečo viac, možno vám v tom pomôže aj táto reddit stránka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *